top of page
Search

New MHLife Article on Chamber Initiatives

Check out this great article from Morgan Hill Life on how the chamber is enhancing our programs to do even more for Morgan Hill! Read the article here!


The article highlights one of our biggest new launches: MH Jobs! A local job board, powered by The Morgan Hill Chamber of Commerce, connecting qualified Morgan Hill job seekers with local businesses who are hiring! Start your search today so you can live, play, and WORK LOCAL! https://www.morganhillchamber.org/mhjobs-search
39 views1 comment

Recent Posts

See All

1 commentaire


Без сумніву, це дуже круто, що ми можемо поспілкуватися з приводу новин, а те, що ви хочете завжди отримувати якісні та актуальні новини, дуже гарне бажання. Я точно можу сказати, що наразі тільки один інформаційний портал може задовольнити цю потребу. Я наразі використовую саме цей інформаційний портал, котрий надає мені новини про закордонні країни, такі як Німеччина https://glavcom.ua/tags/nimechchina.html, котра зараз мене цікавіть, як і весь її регіон. Дуже круто, що я можу без жодних нюансів та проблем отримувати свіжі новини Німеччини, а також дізнаватися про інші події, що пов'язані з іншими тематиками нашого світу. Це в свою чергу надає мені більш об'єктивного погляду на події.

J'aime
bottom of page